FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam FA-34462 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam FA-34462 8 Inch Fan Blower Electric OEM Durable Design
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | FA-34462 |
| Manufacturer Part # | FA-34462 |
| Height | 6.45" |
| Width | 8.3" |
| Depth | 8.9" |
| Weight | 3.41 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam FA-34462 Fan Blower 230v Asf 75g Ctp
