RestaurantSupply.com is your trusted source for Alto-Shaam commercial oven parts and accessories.
- Authorized Alto-Shaam dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Alto-Shaam FA-33481 commercial oven parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Alto-Shaam FA-33481 3.84 Inch Fan Wheel Aluminum with 12 Inch Hub
| Manufacturer | Alto-Shaam |
|---|---|
| Model Number | FA-33481 |
| Manufacturer Part # | FA-33481 |
| Height | 1.3" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 3.8" |
| Weight | 0.21 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Alto-Shaam FA-33481 Fan Wheel 3.84"x 1" W/.3 12"hubcw From Back Alumi
