- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star FA-198095 2.35 Inch Electric Heater Stainless Steel with Precision Control
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | FA-198095 |
| Manufacturer Part # | FA-198095 |
| Height | 0.65" |
| Width | 2.35" |
| Depth | 24.6" |
| Weight | 0.22 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg FA-198095 Htrtbeqtz 208v750w104v