RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg F9Z10763 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star F9Z10763 6 Inch Stainless Steel Heat Deflector for Gas Cooking
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | F9Z10763 |
| Manufacturer Part # | F9Z10763 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg F9Z10763 Heat Deflector