RestaurantSupply.com is your trusted source for Lang reusable chopsticks and chopstick holders.
- Authorized Lang dealer, ensuring genuine commercial tabletop and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Lang F9CN0016 reusable chopsticks and chopstick holders
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Lang F9CN0016 13 Inch Oven Door Assembly Stainless Steel Hinged Access
| Manufacturer | Lang |
|---|---|
| Model Number | F9CN0016 |
| Manufacturer Part # | F9CN0016 |
| Height | 4.5" |
| Width | 13.35" |
| Depth | 22.85" |
| Weight | 12.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Lang F9CN0016 Door Assy. Oven #2
