FREE Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Star F9CN0002 12 Inch Door Assembly with Hinged Design Stainless Steel
| Manufacturer | Star Mfg |
|---|---|
| Model Number | F9CN0002 |
| Manufacturer Part # | F9CN0002 |
| Height | 4.5" |
| Width | 12.25" |
| Depth | 20.85" |
| Weight | 7.97 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Star Mfg F9CN0002 Door Assy Ccoq 3