Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints F846 32 Inch #8 Long Food Pan with 18-8 Stainless Steel
Item:
#1476538
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | F846 |
| Manufacturer Part # | F846 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints F846 32 Inch #8 Long Food Pan with 18-8 Stainless Steel
