Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Montague aftermarket commercial deep fryers.
- Engineered to match existing Montague units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Montague F810-0154N commercial deep fryers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Montague F810-0154N Gas Pilot Kit Standard Flame Pattern for Fryers
| Fits with Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | F810-0154N |
| Manufacturer Part # | F810-0154N |
| Height | 2.88" |
| Width | 1.63" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.3 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Garland F810-0154N Nat Pilot Factory # 3ch-6 1830-010 Tube Size 1/4"cct, Flame Pattern Standard, Includes # 26-1555 Orifice For Nat., For Lp Use # 26-1554 Orifice For Lp., Frymaster Fryer J3fc J65x Jcfx Mac, 50 51 150 151 250 251 350 351), Mj41e Mj45e (england & Germany) Mjcf Mjcfe.series Mje., Garland Fryer 35-40 35-50 70-40 35-28 Before 10/86, Montague Fryer J2xlrsp R2f2 Mj35., Oven 28cbsf Chinese Bbq., Range Series 136 Montague Ii R V136 3418 3618
