RestaurantSupply.com is your trusted source for Panasonic commercial grills and griddles.
- Authorized Panasonic dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Panasonic F800L8K10SAP commercial grills and griddles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Panasonic F800L8K10SAP 4.9 Inch Escutcheon Stainless Steel with Durable Design
| Manufacturer | Panasonic |
|---|---|
| Model Number | F800L8K10SAP |
| Manufacturer Part # | F800L8K10SAP |
| Height | 2.3" |
| Width | 4.9" |
| Depth | 11.8" |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Panasonic F800L8K10SAP Escutcheon