Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints F771 1/4 Inch Diameter 3 Inch Length Cap Screw Gr 5 Zinc Plated
Item:
#1476533
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | F771 |
| Manufacturer Part # | F771 |
| Height | 0.4" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 3.15" |
| Weight | 16.27 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints F771 1/4 Inch Diameter 3 Inch Length Cap Screw Gr 5 Zinc Plated
