RestaurantSupply.com is your trusted source for Southbend commercial restaurant ranges.
- Authorized Southbend dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Southbend F706A8701 commercial restaurant ranges
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Southbend F706A8701 3.8 Inch Insulating Sleeving for Foodservice Equipment
| Manufacturer | Southbend |
|---|---|
| Model Number | F706A8701 |
| Manufacturer Part # | F706A8701 |
| Height | 0.65" |
| Width | 3.8" |
| Depth | 6.55" |
| Weight | 0.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Southbend F706A8701 Sleeving 1/4 Insulating