Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints F691 5/16 Inch Acorn Nut Corrosion Resistant - OEM Fastener
Item:
#1234263
Technical details
| Manufacturer | Garland |
|---|---|
| Model Number | F691 |
| Manufacturer Part # | F691 |
| Height | 0.45" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 0.5" |
| Weight | 0.03 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints F691 5/16 Inch Acorn Nut Corrosion Resistant - OEM Fastener