RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman F660699-00 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman F660699-00 4.45 Inch Pc Board Cover Impact-Resistant Polymer White
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | F660699-00 |
| Manufacturer Part # | F660699-00 |
| Height | 1.3" |
| Width | 4.45" |
| Depth | 6.15" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman F660699-00 Pc Board Cover
