RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman F650725-00 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman F650725-00 Compact OEM Sweep Ice Component for Scotsman Machines
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | F650725-00 |
| Manufacturer Part # | F650725-00 |
| Height | 2.05" |
| Width | 3.25" |
| Depth | 3.25" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman F650725-00 Sweep Ice
