RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg hot dog equipment.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg F645668 hot dog equipment
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star F645668 6 Inch OEM Snapdisc for Thermal Protection
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | F645668 |
| Manufacturer Part # | F645668 |
| Height | 5" |
| Width | 6" |
| Depth | 9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells F645668 Brkt Mtg Snapdisc