RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg F643829 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star F643829 1.05 Inch OEM Mounting Bracket for Stero M4200
| Manufacturer | Stero |
|---|---|
| Model Number | F643829 |
| Manufacturer Part # | F643829 |
| Height | 1" |
| Width | 1.05" |
| Depth | 1.75" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Stero F643829 Brkt Elem M4200 2