- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Panasonic F630Y6P10AP 7 Inch Membrane Switch with Tactile Feedback
| Manufacturer | Panasonic |
|---|---|
| Model Number | F630Y6P10AP |
| Manufacturer Part # | F630Y6P10AP |
| Height | 0.12" |
| Width | 7" |
| Depth | 11" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Panasonic F630Y6P10AP Membrane Switch
