RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman F630005-00 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman F630005-00 Bin Thermostat 3.15 Inch Width for Scotsman Refrigeration
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | F630005-00 |
| Manufacturer Part # | F630005-00 |
| Height | 2.1" |
| Width | 3.15" |
| Depth | 3.2" |
| Weight | 0.7 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman F630005-00 Bin Thermostat

