RestaurantSupply.com is your trusted source for Ice-O-Matic ice machine parts and accessories.
- Authorized Ice-O-Matic dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Ice-O-Matic F620264-11 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman F620264-11 5.9 Inch Cube Size Control with knob for Scotsman ice machines
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | F620264-11 |
| Manufacturer Part # | F620264-11 |
| Height | 1.4" |
| Width | 5.9" |
| Depth | 7.55" |
| Weight | 0.6 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | Mexico |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman F620264-11 Cube Size Control W/knob., Scotsman Cs60 Cse60 Cu0515ga
