- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Panasonic F62025G10XN 2.7 Inch OEM High Speed Silicon Diode with Reliable Switching
| Manufacturer | Panasonic |
|---|---|
| Model Number | F62025G10XN |
| Manufacturer Part # | F62025G10XN |
| Height | 0.4" |
| Width | 2.7" |
| Depth | 3.6" |
| Weight | 0.09 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Panasonic F62025G10XN Diode
