- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Panasonic F61456N00AP 1 Inch Thermal Cutout for Panasonic NE Ovens with Precision Control
| Manufacturer | Panasonic |
|---|---|
| Model Number | F61456N00AP |
| Manufacturer Part # | F61456N00AP |
| Height | 0.5" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Panasonic F61456N00AP Thermal Cut-out 75 F Maximum Temperature Rating, Center 3/4" 19 Mm, Height 1/2" 13 Mm, Temp Range 24 Degrees C 75 Degrees F, Panasonic Ne-2180, Weight 0.012 Lb, Models Used In, Panasonic Ne Series Ne-1022f Ne-1054f Nns Series Nnsd Series
