RestaurantSupply.com is your trusted source for Scotsman ice machine parts and accessories.
- Authorized Scotsman dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Scotsman F610166-00 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Scotsman F610166-00 8.85 Inch OEM Hose for Scotsman Ice Machines
| Manufacturer | Scotsman |
|---|---|
| Model Number | F610166-00 |
| Manufacturer Part # | F610166-00 |
| Height | 1.95" |
| Width | 8.85" |
| Depth | 0.65" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Scotsman F610166-00 Hose
