RestaurantSupply.com is your trusted source for Star Mfg push button dispensers.
- Authorized Star Mfg dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Star Mfg F6-43828 push button dispensers
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Star F6-43828 1 Inch OEM Bracket Preparation Top Corrosion Resistant
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | F6-43828 |
| Manufacturer Part # | F6-43828 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells F6-43828 Brkt Prep Top M4200