- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Saniserv F58001 2.55 Inch Door Gasket with Grey Silicone for Refrigeration
| Manufacturer | Saniserv |
|---|---|
| Model Number | F58001 |
| Manufacturer Part # | F58001 |
| Height | 1.45" |
| Width | 2.55" |
| Depth | 4.7" |
| Weight | 0.08 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Saniserv F58001 Door Gasket Grey Silicone
