Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints F5150018-S 25 Inch Motor Cover OEM Durable Impact-Resistant Design
Item:
#1453519
Technical details
| Manufacturer | Captiveaire |
|---|---|
| Model Number | F5150018-S |
| Manufacturer Part # | F5150018-S |
| Height | 1" |
| Width | 25.5" |
| Depth | 26" |
| Weight | 4.87 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints F5150018-S 25 Inch Motor Cover OEM Durable Impact-Resistant Design
$110.81
Unit price
/
Unavailable
