Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints F5150013-S Exhaust Fan Motor Cover with Durable Corrosion-Resistant Metal
Item:
#1831414
Technical details
| Manufacturer | Captiveaire |
|---|---|
| Model Number | F5150013-S |
| Manufacturer Part # | F5150013-S |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints F5150013-S Exhaust Fan Motor Cover with Durable Corrosion-Resistant Metal
$75.57
Unit price
/
Unavailable