RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield coffee service supplies.
- Authorized Bloomfield dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bloomfield F476479 coffee service supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bloomfield F476479 1 Inch Door OEM Modified Stainless Steel Access Panel
| Manufacturer | Wells |
|---|---|
| Model Number | F476479 |
| Manufacturer Part # | F476479 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0.01 lbs |
| Weight | 0.01 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Wells F476479 Door Modified 8740