RestaurantSupply.com is your trusted source for Univex steamers combi ovens and steam kettles.
- Authorized Univex dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Univex F4100682 steamers combi ovens and steam kettles
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Univex F4100682 0.35 Inch Knife Guard Shaft Stainless Steel with Precision Alignment
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | F4100682 |
| Manufacturer Part # | F4100682 |
| Height | 0.25" |
| Width | 0.35" |
| Depth | 7.35" |
| Weight | 1.06 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex F4100682 Knife Guard Shaft/