RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield coffee service supplies.
- Authorized Bloomfield dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bloomfield F4-70430 coffee service supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bloomfield F4-70430 0.25 Inch ID Silicone Tube 12 Inch Length for Food Processing
| Manufacturer | Bloomfield |
|---|---|
| Model Number | F4-70430 |
| Manufacturer Part # | F4-70430 |
| Height | 0.5" |
| Width | 0.5" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.17 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bloomfield F4-70430 Tube Sil .25 Id X 12.0 Lg