RestaurantSupply.com is your trusted source for Bloomfield coffee service supplies.
- Authorized Bloomfield dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Bloomfield F4-70422 coffee service supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Bloomfield F4-70422 0.312 Inch Tube Sil 1 Inch Length Silicone
| Manufacturer | Bloomfield |
|---|---|
| Model Number | F4-70422 |
| Manufacturer Part # | F4-70422 |
| Height | 1" |
| Width | 2.25" |
| Depth | 4.45" |
| Weight | 2 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bloomfield F4-70422 Tube Sil .312 Id X 1