RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick bar refrigeration.
- Authorized Perlick dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Perlick F38305SSBLK bar refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick F38305SSBLK 3 Inch 1 1/2 Inch Tri Clamp Stainless Steel Valve
| Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | F38305SSBLK |
| Manufacturer Part # | F38305SSBLK |
| Height | 2.1" |
| Width | 3" |
| Depth | 5.7" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick F38305SSBLK Valve Sampling 1 1/2" Tri Clamp
