RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick bar refrigeration.
- Authorized Perlick dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Perlick F38252SS bar refrigeration
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick F38252SS 1.4 Inch Bonnet Assembly Stainless Steel Durable Design
| Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | F38252SS |
| Manufacturer Part # | F38252SS |
| Height | 1.35" |
| Width | 1.4" |
| Depth | 1.9" |
| Weight | 1 lb |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick F38252SS Bonnet Assy S/s
