RestaurantSupply.com is your trusted source for Perlick ice machine parts and accessories.
- Authorized Perlick dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Perlick F32428-2SS540 ice machine parts and accessories
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Perlick F32428-2SS540 1 1/4 Inch Trycock Tank Adapter Stainless Steel
| Manufacturer | Perlick |
|---|---|
| Model Number | F32428-2SS540 |
| Manufacturer Part # | F32428-2SS540 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Perlick F32428-2SS540 Trycock Tank Adapter 1 1/ 4 Lg