RestaurantSupply.com is your trusted source for Panasonic cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized Panasonic dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Panasonic F31466P00AP cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Panasonic F31466P00AP 16 Inch Door Screen with Corrosion Resistant Polymer
| Manufacturer | Panasonic |
|---|---|
| Model Number | F31466P00AP |
| Manufacturer Part # | F31466P00AP |
| Height | 1" |
| Width | 15.75" |
| Depth | 19.55" |
| Weight | 0.07 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Panasonic F31466P00AP Door Screen