- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Univex F3030311 0.95 Inch Bearing OEM Corrosion Resistant - Durable Design
| Manufacturer | Univex |
|---|---|
| Model Number | F3030311 |
| Manufacturer Part # | F3030311 |
| Height | 0.1" |
| Width | 0.95" |
| Depth | 1.5" |
| Weight | 0.04 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Univex F3030311 Bearing 62/28 Du//
