Delivery to:
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Southbend F175F 3 Inch Gas Pilot Burner Stainless Steel - Mavrik
| Fits with Manufacturer | Grindmaster |
|---|---|
| Model Number | F175F |
| Manufacturer Part # | F175F |
| Height | 3" |
| Width | 3" |
| Depth | 5" |
| Weight | 0.2 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Grindmaster F175F Pilot Burner
