Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints F11404 5.5 Inch Gear Motor 120v Electric OEM Durable Automation
Item:
#1848591
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | F11404 |
| Manufacturer Part # | F11404 |
| Height | 5.4" |
| Width | 5.5" |
| Depth | 5.8" |
| Weight | 2.83 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints F11404 5.5 Inch Gear Motor 120v Electric OEM Durable Automation