Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints F10701-4 Hi Temp Wire 12 Inch Electrical Component for High Heat Environments
Item:
#1848366
Technical details
| Manufacturer | AllPoints |
|---|---|
| Model Number | F10701-4 |
| Manufacturer Part # | F10701-4 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 12" |
| Weight | 0.1 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | OEM |
AllPoints F10701-4 Hi Temp Wire 12 Inch Electrical Component for High Heat Environments
$2.29/Foot
Unit price
/
Unavailable