Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
Panasonic F06014M00AP 17 Inch Tray with Corrosion Resistant Material
Item:
#1510349
Technical details
| Manufacturer | Panasonic |
|---|---|
| Model Number | F06014M00AP |
| Manufacturer Part # | F06014M00AP |
| Height | 0.5" |
| Width | 17" |
| Depth | 17" |
| Weight | 4.8 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
Panasonic F06014M00AP 17 Inch Tray with Corrosion Resistant Material
$68.77
Unit price
/
Unavailable
About this item
Product Details
Product Details
Panasonic F06014M00AP Tray
