RestaurantSupply.com is your trusted source for Edlund bottle service supplies.
- Authorized Edlund dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Edlund F041 bottle service supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Edlund F041 0.4 Inch Feet Duro Polyurethane Gray NSF Scale On
| Manufacturer | Edlund |
|---|---|
| Model Number | F041 |
| Manufacturer Part # | F041 |
| Height | 0.3" |
| Width | 0.4" |
| Depth | 0.45" |
| Weight | 2.39 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Edlund F041 Feet Gray70 Duro (nsf Scale On