RestaurantSupply.com is your trusted source for Edlund tongs.
- Authorized Edlund dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Edlund F037 tongs
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Edlund F037 0.85 Inch Push In Fitting 90 Degree for 1/4 OD Tubing
| Manufacturer | Edlund |
|---|---|
| Model Number | F037 |
| Manufacturer Part # | F037 |
| Height | 0.6" |
| Width | 0.85" |
| Depth | 1.4" |
| Weight | 0.59 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Edlund F037 Fitting 90 Deg.1/4od Push In 1