Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for Hobart aftermarket cooking equipment accessories and gas connectors.
- Engineered to match existing Hobart units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Hobart F022F cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Hobart F022F 3/8 Inch Burner Orifice Brass Hood for Gas Equipment
| Fits with Manufacturer | Cecilware |
|---|---|
| Model Number | F022F |
| Manufacturer Part # | F022F |
| Height | 0.75" |
| Width | 0.75" |
| Depth | 0.75" |
| Weight | 0.25 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Cecilware F022F Brass Hood Orifice, 3/8"-27 X 1/2" High X #56 Nat, (some Equipment Uses For Lp.), Rankin Delux Rb
