Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints F0155J010 0.3 Inch Top Cover Hinge Shaft for Refrigeration Units
Item:
#1504996
5+ bought in past months
Technical details
| Manufacturer | Maxx Cold |
|---|---|
| Model Number | F0155J010 |
| Manufacturer Part # | F0155J010 |
| Height | 0.2" |
| Width | 0.3" |
| Depth | 0.85" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints F0155J010 0.3 Inch Top Cover Hinge Shaft for Refrigeration Units
$7.38
Unit price
/
Unavailable
