RestaurantSupply.com is your trusted source for Magikitch'N aftermarket knife sets and storage supplies.
- Engineered to match existing Magikitch'N units, with aftermarket compatibility
- Fast shipping available on in-stock aftermarket Magikitch'N F01505 knife sets and storage supplies
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Magikitch'N F01505 7/8 Inch Stainless Steel Stud Basket Hanger
| Fits with Manufacturer | Pitco |
|---|---|
| Model Number | F01505 |
| Manufacturer Part # | F01505 |
| Height | 0.19" |
| Width | 0.36" |
| Depth | 0.36" |
| Weight | 0.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Country of Origin | United States |
| Product Type | Non-OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Pitco F01505 Material Stainless Steel, Outer Diameter 7/8", 22 Mm, Thread 43834, Depth 9/16", 14 Mm
