- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
AllPoints F0124Q010 Door Gasket for Bak Bar/Blue Seal OEM 1 Inch
| Manufacturer | Bak Bar/Blue Seal |
|---|---|
| Model Number | F0124Q010 |
| Manufacturer Part # | F0124Q010 |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 0 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Bak Bar/Blue Seal F0124Q010 Door Gasket