Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints F0120C030 7.45Inch OEM Condenser Fan for Commercial Refrigeration
Item:
#1504158
Technical details
| Manufacturer | Maxx Cold |
|---|---|
| Model Number | F0120C030 |
| Manufacturer Part # | F0120C030 |
| Height | 1.45" |
| Width | 7.45" |
| Depth | 7.7" |
| Weight | 0.13 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints F0120C030 7.45Inch OEM Condenser Fan for Commercial Refrigeration
$23.17
Unit price
/
Unavailable
