Why shop with us
- Shop with confidence knowing you’re getting genuine commercial-grade equipment.
- Save more with our unbeatable prices and exclusive deals.
- Rely on experts for fast, friendly support; experts in front of house, back of house and everything in between.
Additional Question? Ask an Expert
AllPoints F-09-001-SP 2.4 Inch Plastic Anchor Nut 20 Packs for Commercial Use
Item:
#1523853
Technical details
| Manufacturer | Sure Shot |
|---|---|
| Model Number | F-09-001-SP |
| Manufacturer Part # | F-09-001-SP |
| Height | 0.65" |
| Width | 2.4" |
| Depth | 3.4" |
| Weight | 0.02 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
AllPoints F-09-001-SP 2.4 Inch Plastic Anchor Nut 20 Packs for Commercial Use
