FREE Delivery to:
RestaurantSupply.com is your trusted source for APW cooking equipment accessories and gas connectors.
- Authorized APW dealer, ensuring genuine commercial restaurant equipment and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock APW EZSM50-7D cooking equipment accessories and gas connectors
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
APW EZSM50-7D 18 Inch Electric Filling Device with Stainless Steel Body
| Manufacturer | APW |
|---|---|
| Model Number | EZSM50-7D |
| Manufacturer Part # | EZSM50-7D |
| Height | 18" |
| Width | 18" |
| Depth | 22" |
| Weight | 18 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
APW EZSM50-7D Sm50ez7d 36ul Ezfill 208/240v