RestaurantSupply.com is your trusted source for Adcraft cake and pastry decorating tools.
- Authorized Adcraft dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Adcraft EVPHC-5/E cake and pastry decorating tools
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Adcraft EVPHC-5/E 1 Inch Electric Evaporator Fan Motor Stainless Steel
| Manufacturer | Adcraft |
|---|---|
| Model Number | EVPHC-5/E |
| Manufacturer Part # | EVPHC-5/E |
| Height | 1" |
| Width | 1" |
| Depth | 1" |
| Weight | 1 lb |
| Weight | 1 |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Adcraft EVPHC-5/E Evaporator Fan Motor 120 V 0.55a 60hz