RestaurantSupply.com is your trusted source for Adcraft cake and pastry decorating tools.
- Authorized Adcraft dealer, ensuring genuine commercial smallwares and manufacturer support
- Fast shipping available on in-stock Adcraft EVP-1 cake and pastry decorating tools
- Competitive pricing backed by a 30-day price match guarantee
Adcraft EVP-1 4.7 Inch OEM Evap Fan Motor for Commercial Refrigeration
| Manufacturer | Adcraft |
|---|---|
| Model Number | EVP-1 |
| Manufacturer Part # | EVP-1 |
| Height | 1.55" |
| Width | 4.7" |
| Depth | 5.15" |
| Weight | 1.19 lbs |
| Hazardous | False |
| Product Type | OEM |
About this item
Product Details
Product Details
Adcraft EVP-1 Evap Fan Motor
